Районний центр зайнятості

21 Січня, 2021 р., 13:41
Мінекономіки разом з Мінцифрою та  Державним центром зайнятості дають старт новому експерименту з професійного навчання безробітних інформаційним технологіям. Днями таке рішення ухвалив Уряд. Місто Київ є першим містом, де розпочнеться експеримент. При успішному завершенні, експеримент буде поширений і на інші міста України.
17 Грудня, 2020 р., 13:41
Роботодавці, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження, можуть подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги. Для цього до 21 грудня необхідно звернутися до центру зайнятості за своїм місцезнаходженням та надати необхідні документи.
17 Грудня, 2020 р., 13:37
21 грудня 2020 року виповнюється 30 років Державній службі зайнятості. Сьогодні – це  сучасна сервісна установа, яка демонструє нові можливості для клієнтів та є ефективним посередником між роботодавцями та шукачами роботи.
02 Грудня, 2020 р., 16:31
«Університет економіки та права «КРОК», який реалізує проєкт «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю», 03.12.2020  об 11:00 (приблизно на годину)  в режимі online (TEAMS)  запрошує на вебінар осіб з інвалідністю, які зацікавлені в здобутті вищої та професійної (професійно-технічної) освіти задля розширення своїх майбутніх можливостей з подальшого працевлаштування, а також представників роботодавців.
02 Грудня, 2020 р., 16:28
В Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ відбувся семінар – тренінг для осіб з особливими потребами в партнерстві з Брусилівським бюро правової допомоги в рамках відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю.
27 Листопада, 2020 р., 13:50
Однією з форм проявів насилля над людиною, порушенням її прав - є торгівля людьми. Брусилівська РФ Житомирського обласного центру зайнятості приєдналася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» та 27 листопада проведено семінар для безробітних «Ризики нелегальної трудової міграції». Основний меседж  заходу: їдеш за кордон? Робота, навчання, одруження… Потурбуйся про власну безпеку та безпеку своїх близьких. Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу. Трудова  ж експлуатація займає одне з перших місць серед постраждалих українців від торгівлі людьми.
20 Листопада, 2020 р., 09:37
Сільське господарство є основною рушійною силою для розвитку економіки країни та забезпечення добробуту населення. На карті Брусилівщини сільське господарство представлено такими сільгосппідприємствами як ПП «Україна», ТОВ «Долинівське», ТОВ «Агрофірма Брусилів», ТОВ « Вега Агро», ТОВ «Аграрні системні технології», ФГ «Сорока» тощо.  В галузевій структурі сільського господарства  рослинництво становить  94%, а тваринництво - 6%. Звідси і випливає потреба у відповідних кадрах. Брусилівська районна філія Житомирського ОЦЗ плідно співпрацює із  вищезгаданими сільгоспвиробниками.
25 Вересня, 2020 р., 15:11
Вирішення питань зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Така співпраця наразі існує між Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості та ТОВ «Брусилівський маслозавод».
15 Вересня, 2020 р., 13:32
Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості долучається до поширення інформації про проєкт  створення Сімейних Молочних Ферм серед  сільського населення області. Проєкт має на меті підтримку малого та середнього  фермерства, виробництво якісної молочної сировини, створення нових робочих місць, соціально - економічний розвиток сільських територій.