Районний центр зайнятості

25 Вересня, 2020 р., 15:11
Вирішення питань зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Така співпраця наразі існує між Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості та ТОВ «Брусилівський маслозавод».
15 Вересня, 2020 р., 13:32
Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості долучається до поширення інформації про проєкт  створення Сімейних Молочних Ферм серед  сільського населення області. Проєкт має на меті підтримку малого та середнього  фермерства, виробництво якісної молочної сировини, створення нових робочих місць, соціально - економічний розвиток сільських територій.
28 Липня, 2020 р., 09:28
Міжнародна організація праці прогнозує, що через кризу, викликану COVID-19, від 5 млн до 25 млн людей по всьому світу втратять роботу.
15 Червня, 2020 р., 17:26
Набуття нових знань та навичок на освітніх платформах в інтернет-ресурсах – звичне явище. Відомо, що більшість освітніх платформ платні. На даний час для українських безробітних освітні платформи стають більш доступними, в тому числі міжнародні, такі як Coursera (https://www.coursera.org/).
19 Травня, 2020 р., 11:27
Шановні роботодавці Брусилівського району, скористайтесь підтримкою уряду, яким виділено 4,7 млрд. грн.. допомоги на часткове безробіття для малого  та середнього бізнесу. Ця підтримка діє на період карантину та ще впродовж 30 днів після його закінчення.
19 Травня, 2020 р., 11:27
13 травня Верховна Раді України під час позачергового засідання ухвалила закон щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (проект № 3329-д).Внесені зміни, які набудуть чинності з моменту їх публікації у газеті "Урядовий кур'єр", дають можливість скористатися допомогою по частковому безробіттю практично всім підприємцям, які зупинили/скоротили діяльність через карантин.
28 Квітня, 2020 р., 15:19
Шановні мешканці Брусилівського району, які втратили роботу та вирішили звернутися по допомогу до служби зайнятості!