Районний центр зайнятості

28 Липня, 2020 р., 09:28
Міжнародна організація праці прогнозує, що через кризу, викликану COVID-19, від 5 млн до 25 млн людей по всьому світу втратять роботу.
15 Червня, 2020 р., 17:26
Набуття нових знань та навичок на освітніх платформах в інтернет-ресурсах – звичне явище. Відомо, що більшість освітніх платформ платні. На даний час для українських безробітних освітні платформи стають більш доступними, в тому числі міжнародні, такі як Coursera (https://www.coursera.org/).
19 Травня, 2020 р., 11:27
Шановні роботодавці Брусилівського району, скористайтесь підтримкою уряду, яким виділено 4,7 млрд. грн.. допомоги на часткове безробіття для малого  та середнього бізнесу. Ця підтримка діє на період карантину та ще впродовж 30 днів після його закінчення.
19 Травня, 2020 р., 11:27
13 травня Верховна Раді України під час позачергового засідання ухвалила закон щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" (проект № 3329-д).Внесені зміни, які набудуть чинності з моменту їх публікації у газеті "Урядовий кур'єр", дають можливість скористатися допомогою по частковому безробіттю практично всім підприємцям, які зупинили/скоротили діяльність через карантин.
28 Квітня, 2020 р., 15:19
Шановні мешканці Брусилівського району, які втратили роботу та вирішили звернутися по допомогу до служби зайнятості!
13 Березня, 2020 р., 16:57
       Головними партнерами служби зайнятості завжди були і є – роботодавці. Націленість на плідну співпрацю вимагає постійного  удосконалення існуючих підходів та застосування сучасних методів при підборі персоналу. Нові форми роботи сприяють розвитку державної служби зайнятості та перетворення її на сервісну службу.
06 Березня, 2020 р., 11:43
  У Брусилівській районній філії Житомирського ОЦЗ представники Коростишівського ОМВК, Брусилівської райдержадміністрації та селищної ради орієнтували нещодавно безробітних на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.
06 Березня, 2020 р., 11:39
         04 березня  2020 року  в приміщенні Брусилівської райдержадміністрації на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 року №837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» відбулася нарада, ініційована районною службою зайнятості,  за участі роботодавців  району, керуючих банків-учасників Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %»- АТ « «Ощадбанк» та ПАТ «КБ «Приватбанк»,  директора Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.