Сторінка памяті

15 Жовтня, 2019 р., 15:57
В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.

04 Жовтня, 2019 р., 15:55
4 жовтня відзначається День скорботи за загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
05 Жовтня, 2018 р., 15:37
4 жовтня  відзначається День скорботи за загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
23 Січня, 2018 р., 15:26
21 січня 2018 року  Брусилівщина прощалась з жителем с.Йосипівка - Ковтуном Павлом, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції.

15 Березня, 2017 р., 11:21
Житомирщина славиться легендарною 30-ю окремою механізованою бригадою, яка відрізняється неабиякою мужністю.
28 Січня, 2016 р., 16:35
Народився в сім'ї простих робітників, у якій виховувалося 5 дітей. У 1969 році трагічно загинув батько і мати залишилась сама з дітьми, в недобудованому будинку та з усіма життєвими проблемами, які лягли на плечі їй і дітям.
02 Липня, 2015 р., 11:17
Кіріллов Даніл  народився  12 серпня 1990 року в с. Чархін Постдаргомського району Самаркандської області Узбекистану. Пізніше його родина переїхала до села Долинівка Брусилівського району. У селі Даніла знали як допитливого і чуйного хлопчину, який на вулиці і в школі був зразком для дітей. Хороший спортсмен, активний учасник художньої самодіяльності, доброзичливий та відповідальний.
02 Липня, 2015 р., 11:14
Жабенко Юрій народився 12 січня 1994 року в смт Брусилів. Нелегке дитинство було у хлопчини, адже ріс у багатодітній малозабезпеченій сім’ї. Рано втратив батька. З дитячих років звик працювати, адже потрібно було допомагати матері ростити меншого братика і двох сестричок, оскільки був старшою дитиною в родині.