Сектор обслуговування громадян «Сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області»

19 Травня, 2020 р., 11:04
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року №251 „Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, з      1 травня поточного року Головним управлінням Пенсійного фонду України в області проведено перерахунок пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.
19 Травня, 2020 р., 10:35
Головне управління  Пенсійного фонду України  в Житомирській області повідомляє, що для отримання довідки ОК-7 необхідно на Веб-порталі Пенсійного фонду України, застосувати свій електронний цифровий підпис (далі ЕЦП).
23 Квітня, 2020 р., 10:54
       Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до сервісних ценртів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua