Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

10 Липня, 2020 р., 15:46
08 липня 2020 року Центральна виборча комісія постановою №134 затвердила Порядок перевірки факту тимчасової нездатності виборця пересуватися самостійно для організації його голосування на місцевих виборах  за місцем перебування.
10 Липня, 2020 р., 15:44
06 липня 2020 року у Центральній виборчій комісії під головуванням члена Комісії Сергія Постівого відбулося перше засідання робочої групи з розробки рекомендацій і заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час організації та проведення запланованих місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
01 Липня, 2020 р., 08:15
2020 рік – рік підготовки та проведення чергових місцевих виборів.
26 Червня, 2020 р., 11:35
            24 червня у прес центрі УНІАН відбулася пресконференція “Мільйони виборців отримали можливість голосувати на місцевих виборах – 2020”, яку організував та провів Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”.
17 Червня, 2020 р., 10:36
Центральна виборча комісія 11 червня 2020 року своєю постановою №103 затвердила Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання. У такий спосіб ЦВК зробила черговий важливий крок на шляху виконання одного із своїх пріоритетних завдань – надання можливості волевиявлення ще одній категорії виборців.
17 Червня, 2020 р., 10:30
11 червня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого з метою визначення пріоритетів, стратегічних напрямів, цілей та завдань розвитку Центральної виборчої комісії, як органу адміністрування виборів, у перспективі до 2025 року було затверджено Стратегічний план Центральної виборчої комісії на 2020 – 2025 роки.
15 Червня, 2020 р., 17:45
З 02 по 05 червня працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  районної держадміністрації пройшли навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Правове забезпечення організації роботи Державного реєстру виборців”, організоване Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради, за напрямками:
19 Травня, 2020 р., 10:02
18 травня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого ЦВК своєю постановою затвердила Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.
08 Травня, 2020 р., 18:34
            У березні 2020 року Центральна виборча комісія направила до Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування пропозиції до перших 3-х книг Виборчого кодексу України.
08 Травня, 2020 р., 18:32
            У зв’язку із зверненням Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Центральна виборча комісія  узагальнила та систематизувала проблемні питання, які можуть потенційно виникнути щодо призначення, підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.