Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

07 Жовтня, 2020 р., 11:19
Шановні виборці Брусилівщини!
07 Жовтня, 2020 р., 11:15
На брифінгу, що відбувся 5 жовтня 2020 року у Центральній виборчій комісії, голова Комісії Олег Діденко підбив підсумки роботи нового складу Центральної виборчої комісії за перший рік роботи.
22 Вересня, 2020 р., 09:12
Секретар Центральної виборчої комісії Олена Гатаулліна та керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах взяли участь у пресконференції “Місцеві вибори за новими правилами: як і навіщо українці змінювали виборчу адресу?”, яка відбулася 16 вересня в Центральній виборчій комісії.
18 Серпня, 2020 р., 18:13
8 серпня на черговому засіданні Центральної виборчої комісії призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.
18 Серпня, 2020 р., 18:06
08 серпня 2020 року Центральна виборча комісія своїм рішенням встановила відповідні вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування. Разом з тим, встановлено нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями. А також – види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів.
07 Серпня, 2020 р., 10:21
З метою належної підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року у Центральній виборчій комісії розроблено низку рекомендацій та заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Для цього в Комісії була створена робоча група, до складу якої входять, зокрема, народні депутати України, представники Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства охорони здоров?я України, Національної служби здоров?я України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України, а також представники міжнародних організацій.
03 Серпня, 2020 р., 16:44
1 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія прийняла постанову “Про Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно участі місцевих організацій політичних партій у формуванні виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року”.
03 Серпня, 2020 р., 16:35
З метою належної організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на територіях Донецької та Луганської областей, зокрема, тих, що біля лінії розмежування, забезпечення прав та свобод громадян, а також зважаючи на те, що відповідно до закону про ВЦА районні, обласні військово-цивільні адміністрації здійснюють повноваження із надання Комісії висновків щодо можливості організації та підготовки проведення  відповідних виборів на окремих територіях, ЦВК звернулась до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій стосовно надання висновків щодо можливості організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Йдеться про виборчі дільниці, утворені згідно з постановою ЦВК від 25 червня 2020 року №117 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”.
03 Серпня, 2020 р., 16:31
30 липня у Центральній виборчій комісії відбулася робоча зустріч заступника Голови Комісії Сергія Дубовика з представниками Місії Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі (БДІПЛ ОБСЄ) з оцінки потреб для спостереження за місцевими виборами на чолі з керівником департаменту з питань виборів БДІПЛ ОБСЄ Алєксандром Шликом. У заході також взяли участь радник з виборчих питань Бюро Кіра Кастальдо, члени ЦВК Оксана Боярчук, Андрій Гевко, Сергій Постівий та керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах.
30 Липня, 2020 р., 09:28
Центральна виборча комісія 28 липня на своєму черговому засіданні  звернулась до Міністерства юстиції України стосовно реалізації повноважень місцевими організаціями політичних партій під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.