Брусилівська районна державна адміністрація
Житомирська область, Брусилівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

07 Жовтня, 2020 р., 11:19
Шановні виборці Брусилівщини!
07 Жовтня, 2020 р., 11:15
На брифінгу, що відбувся 5 жовтня 2020 року у Центральній виборчій комісії, голова Комісії Олег Діденко підбив підсумки роботи нового складу Центральної виборчої комісії за перший рік роботи.
22 Вересня, 2020 р., 09:12
Секретар Центральної виборчої комісії Олена Гатаулліна та керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах взяли участь у пресконференції “Місцеві вибори за новими правилами: як і навіщо українці змінювали виборчу адресу?”, яка відбулася 16 вересня в Центральній виборчій комісії.
18 Серпня, 2020 р., 18:13
8 серпня на черговому засіданні Центральної виборчої комісії призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.
18 Серпня, 2020 р., 18:06
08 серпня 2020 року Центральна виборча комісія своїм рішенням встановила відповідні вимоги до приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування. Разом з тим, встановлено нормативи облаштування приміщень дільничних виборчих комісій і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, іншими матеріальними цінностями. А також – види послуг і робіт, закупівля яких може здійснюватися окружними та територіальними виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, відповідного місцевого бюджету для організації підготовки і проведення відповідних виборів.
07 Серпня, 2020 р., 10:21
З метою належної підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року у Центральній виборчій комісії розроблено низку рекомендацій та заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Для цього в Комісії була створена робоча група, до складу якої входять, зокрема, народні депутати України, представники Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства охорони здоров?я України, Національної служби здоров?я України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України, а також представники міжнародних організацій.
03 Серпня, 2020 р., 16:44
1 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія прийняла постанову “Про Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно участі місцевих організацій політичних партій у формуванні виборчих комісій на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року”.
03 Серпня, 2020 р., 16:35
З метою належної організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на територіях Донецької та Луганської областей, зокрема, тих, що біля лінії розмежування, забезпечення прав та свобод громадян, а також зважаючи на те, що відповідно до закону про ВЦА районні, обласні військово-цивільні адміністрації здійснюють повноваження із надання Комісії висновків щодо можливості організації та підготовки проведення  відповідних виборів на окремих територіях, ЦВК звернулась до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій стосовно надання висновків щодо можливості організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Йдеться про виборчі дільниці, утворені згідно з постановою ЦВК від 25 червня 2020 року №117 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”.
03 Серпня, 2020 р., 16:31
30 липня у Центральній виборчій комісії відбулася робоча зустріч заступника Голови Комісії Сергія Дубовика з представниками Місії Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі (БДІПЛ ОБСЄ) з оцінки потреб для спостереження за місцевими виборами на чолі з керівником департаменту з питань виборів БДІПЛ ОБСЄ Алєксандром Шликом. У заході також взяли участь радник з виборчих питань Бюро Кіра Кастальдо, члени ЦВК Оксана Боярчук, Андрій Гевко, Сергій Постівий та керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах.
30 Липня, 2020 р., 09:28
Центральна виборча комісія 28 липня на своєму черговому засіданні  звернулась до Міністерства юстиції України стосовно реалізації повноважень місцевими організаціями політичних партій під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування