Військова служба

12 Грудня, 2019 р., 22:19
Указом Президента від 18.10.1997 № 1167/97 в Україні встановлене свято - День Сухопутних військ України, який відзначається щорічно 12 грудня.
30 Листопада, 2019 р., 22:18
Окремий регіональний центр комплектування м. Житомир Північного регіонального управління на постійній основі здійснює набір для проходження військової службу за контрактом в межах Чернігівської, Житомирської, Рівненської та Волинської областей.
20 Листопада, 2019 р., 22:17
Переважна більшість військовослужбовців розуміє значимість та важливість завдань, які стоять перед Збройними Силами України, необхідність підтримання високого звання захисника Вітчизни.
11 Листопада, 2019 р., 22:16
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького черговий раз відкрила двері для усіх тих, хто хотів ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві.

11 Листопада, 2019 р., 22:14
Нове обличчя керівного складу є новою ідеологією призначення на керівні посади у Держприкодонслужбі, яка наразі впроваджується за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.
29 Жовтня, 2019 р., 22:12
Збереження робочого місця і середньої зарплати Відповідно до ст. 119 “Кодексу законів про працю України” за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб?—?підприємців, в яких вони працювали на час призову.

24 Жовтня, 2019 р., 22:11
Сьогодні, 23 жовтня, до військового причалу Практичної Гавані пришвартувались катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України Р190 «Слов’янськ» та Р191 «Старобільськ».

24 Жовтня, 2019 р., 22:10
Останнім часом засобами інформації почали поширюватись відомості про нібито надання, на умовах анонімності, працівниками військових комісаріатів так званих "платних послуг", які дають право призовникам не проходити строкову військову службу та уникнути призову.
09 Лютого, 2019 р., 22:08
Військовослужбовці 30-ї механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького зі сходу повернулися додому.

09 Лютого, 2019 р., 22:06
Навчальні збори територіальної оборони, яку формує Житомирський обласний військовий комісаріат, будуть проведені з 19 по 28 вересня 2019 року.